Raport ESPI 10/2022

Informacja w sprawie wznowienia działalności sklepu internetowego merlin.pl MERLIN GROUP S.A.

Zarząd spółki Merlin Group S.A. z siedzibą w Warszawie _”Spółka”, “Emitent”_ informuje, iż w dniu 19 kwietnia 2022 roku Emitent odnowił użyteczność strony sklepu internetowego merlin.pl. W chwili obecnej za pośrednictwem strony merlin.pl można już składać zamówienia oraz dokonywać płatności online. Pełna funkcjonalność sklepu zostanie przywrócona po wykonaniu ostatecznej fazy testów, które potrwają maksymalnie do dnia 30 kwietnia 2022 roku.

Jednocześnie Spółka przypomina, iż prowadzi niezbędne działania mające na celu zagwarantowanie prawa do korzystania ze znaku towarowego merlin.pl oraz wszelkich prawa autorskich związanych z marką Merlin, o czym Emitent informował w raporcie bieżącym ESPI nr 7/2022 z dnia 4 kwietnia 2022 roku. O zakończeniu powyższych działań Emitent poinformuje w drodze stosownego raportu ESPI.

Zarząd Emitenta uznał informację w sprawie wznowienia działalności sklepu internetowego jako informację poufną w rozumieniu art. 17 ust. 1 MAR, gdyż dotyczy kontynuowania i rozwijania działalności handlowej Emitenta w obszarze e-commerce, co w konsekwencji może mieć wpływ na wysokość przychodów grupy kapitałowej Emitenta.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
NEWCONNECT
RAPORTY
DANE FINANSOWE
KONTAKT BOI